Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Asana Pranayama Pratyahara” – warsztat jogi z Iwoną Gajko w Gdańsku

24 lutego @ 8:00 am - 25 lutego @ 5:00 pm

Serdecznie zapraszam na warsztat jogi dla poziomu średniozaawansowanego i wyżej w metodzie Iyengara. Tematem warsztatu będzie asana jako narzędzie przygotowujące do pranajamy, a pranayama do pratyahary. Zapraszam adeptów chcących zgłębić pracę w asanach i pranayamie, osoby mające opanowane pozycje odwrócone i podstawowe pranajamy. 
Termin: 24-25 lutego 2024
Miejsce: ul. Wajdeloty 12A, 80-437 Gdańsk
Nauczycielka prowadząca: Iwona Gajko poziom Level 3
Pozostałe informacje i zapisy: www.studiojogapark.pl

 
O mnie:
Joga to dla mnie nie tylko forma aktywności fizycznej, ale także styl życia, który pomaga w utrzymaniu równowagi i harmonii w ciele, umyśle i duchu. Jest to praktyka, która umożliwia mi znalezienie spokoju i skupienia w natłoku codziennych spraw. Joga daje mi wiele narzędzi, które mogę wykorzystać w trudnych sytuacjach życiowych.
Przygodę z joga rozpoczęłam w 2002 roku.
Pierwsze kroki na macie stawiałam w szkole Open Mind, później ukończyłam kursy nauczycielskie w metodzie B.K.S. Iyengara w Krakowie. Każdego roku odbywam miesięczny staż w RIMYI (Pune, Indie). Prowadzę zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania, ciążowe i seniorskie. Prowadzę liczne warsztaty tematyczne, organizuję wczasy z jogą. Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje w praktyce własnej i w RIMYI.
Prowadzę szkolenia mentorskie na nauczycieli metody Iyengara.
Jestem dyplomowaną i certyfikowaną (CM 2023/24) nauczycielką jogi metody B.K.S Iyengara o stopniu nauczycielskim LEVEL III
Jestem międzynarodowym egzaminatorem na stopnie LEVEL I/II
Z wykształcenia: Magister Wychowania Fizycznego
W 2019 roku założyłam Szkołę Jogi ilovejoga w Krakowie

Szczegóły

Początek:
24 lutego @ 8:00 am
Koniec:
25 lutego @ 5:00 pm