ilovejoga

to przestrzeń jogi zlokalizowana na Płaszowie.

Szkoła mieści się na pierwszym piętrze industrialnego budynku Factory Park przy ulicy Kuklińskiego 17. Obiekt jest położony tuż przy głównej arterii prowadzącej do centrum Krakowa. Do szkoły można dojechać tramwajami nr 9, 50, 20 (przystanek Gromadzka).

Szkoła zajmuje 140 metrową powierzchnię. Obejmuje jasną, 30-osobowa salę do praktyki jogi, recepcję, obszerną poczekalnię, oddzielne szatnie: damską i męską, kuchnię, sklepik z akcesoriami do jogi i małą biblioteczkę. Szkoła posiada cudowną, ciepłą przestrzeń sprzyjającą wypoczynkowi. Wygodna sofa i miękkie pufy zachęcają do wypicia aromatycznej herbaty i zanurzenia się w świat książek. Te przytulne kąciki stworzone są z myślą o Was, to miejsce spotkań i wymiany doświadczeń. Szczerze zaprojektowane wnętrze tworzy okazję do oderwania się od dnia powszedniego i zatopienia w przytulnym komforcie.

Co nas wyróżnia?

• Profesjonalny zespół nauczycieli
  • Pełne wyposażenie w sprzęt do praktyki (maty, paski, klocki, bolstery, krzesła, koce, woreczki, pasy, liny, ciężary, deseczki, etc.);
  • Przyjazna atmosfera
  • Estetyczne, dające wytchnienie wnętrze
  • Czystość
  • Wentylacja antysmogowa