Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Pozycje odwrócone – warsztat jogi dla początkujących +

28 stycznia @ 10:00 am - 12:00 pm

Zapraszamy na warsztat jogi poświęcony nauce i szlifie pozycji odwróconych jak: stanie na głowie, rękach, przedramionach i barkach. Praktyka skierowana jest do osób z poziomu początkujący + i ++. Dla tych co już spędzili chwilę na macie, znają podstawy jogi Iyengara i chciałyby poznać podstawy lub pójść dalej z pozycjami odwróconymi. Intensywność i poziom warsztatu będzie uzależniony od poziomu uczestników.
Termin: 28 stycznia 2024 godz. 10:00-12:00
Miejsce: ilovejoga ul. Kuklińskiego 17, Kraków
Nauczycielka prowadząca: Iwona Gajko
Koszt: 100 zł
Zapisy przez Grafik/Kursy
www.ilovejoga.pl
O mnie:
Joga to dla mnie nie tylko forma aktywności fizycznej, ale także styl życia, który pomaga w utrzymaniu równowagi i harmonii w ciele, umyśle i duchu. Jest to praktyka, która umożliwia mi znalezienie spokoju i skupienia w natłoku codziennych spraw. Joga daje mi wiele narzędzi, które mogę wykorzystać w trudnych sytuacjach życiowych.
Przygodę z joga rozpoczęłam w 2002 roku.
Pierwsze kroki na macie stawiałam w szkole Open Mind, później ukończyłam kursy nauczycielskie w metodzie B.K.S. Iyengara w Krakowie. Każdego roku odbywam miesięczny staż w RIMYI (Pune, Indie). Prowadzę zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania, ciążowe i seniorskie. Prowadzę liczne warsztaty tematyczne, organizuję wczasy z jogą. Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje w praktyce własnej i w RIMYI.
Prowadzę szkolenia mentorskie na nauczycieli metody Iyengara.
Jestem dyplomowaną i certyfikowaną (CM 2023/24) nauczycielką jogi metody B.K.S Iyengara o stopniu nauczycielskim LEVEL III
Jestem międzynarodowym egzaminatorem na stopnie LEVEL I/II
Z wykształcenia: Magister Wychowania Fizycznego
W 2019 roku założyłam Szkołę Jogi ilovejoga w Krakowie

Szczegóły

Data:
28 stycznia
Godzina:
10:00 am - 12:00 pm