Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

„Balanse i skłony ” – warsztat jogi z Iwoną Gajko

21 października, 2023 @ 8:00 am - 22 października, 2023 @ 5:00 pm

„Balanse i skłony ” – warsztat jogi z Iwoną Gajko

Zapraszamy na warsztat jogi, którego tematem są balanse i skłony. Balans to równowaga i umiejętność utrzymania ciała np. na kończynach (nogach i rękach). Czasami bardzo proste i naturalne, czasami stanowią wyzwanie i wysiłek. W praktyce jogi balans wynika z mocy z wnętrza jamy brzusznej, to siła mięśni całego ciała, elastyczność pachwin, bioder, stawów, klatki piersiowej. Pozycje balansowe wzmacniają i wydłużają całe ciało. Tonizują organy wewnętrzne co poprawia ich pracę. Przyspieszają przemianę materii. Rozbudzają wewnętrzną energię. Dodają odwagi i pewności siebie. Asany z grupy skłonów uelastyczniają obszar całej tylnej taśmy mięśniowej. Wyciszają i dają odpoczynek. Skłony są idealnym połączeniem z balansami.
Na warsztacie będziemy praktykować asany z tych obu grup, od najprostszych do zaawansowanych, tak aby krok po kroku przygotować się do pozycji z balansem na rękach.

Warsztat dedykowany jest dla osób praktykujących na grupach poziomu średnio i zaawansowanego. Wykluczone są Panie w ciąży.

Parę słów o mnie:

Jestem dyplomowaną i certyfikowaną (CM 2023/2024) nauczycielką jogi metody B.K.S Iyengara o stopniu nauczycielskim LEVEL 3. Pierwsze kroki na macie stawiałam w szkole Open Mind, później ukończyłam kursy nauczycielskie w metodzie B.K.S. Iyengara w Krakowie. Każdego roku odbywam miesięczny staż w RIMYI (Pune, Indie). Praktykuję jogę od 2002 r. Prowadzę zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania, ciążowe i seniorskie. Prowadzę liczne warsztaty tematyczne, organizuję wczasy z jogą. Prowadzę szkolenia mentorskie dla przyszłych nauczycieli jogi w tej metodzie. Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje w praktyce własnej i u nauczycieli w Polsce i za granicą. Jestem międzynarodowym egzaminatorem na stopnie LEVEL 1 i 2.

Z wykształcenia: Magister Wychowania fizycznego.

W 2019 roku założyłam Szkołę Jogi ilovejoga w Krakowie

Data: 21-22.10.2023

Miejsce i zapisy: JOGA PARK

ul. Wajdeloty 12A

80-437 Gdańsk Wrzeszcz

 

tel.: 58 344 56 74

 

e-mail.: kontakt@studiojogapark.pl

www.studiojogapark.pl

Szczegóły

Początek:
21 października, 2023 @ 8:00 am
Koniec:
22 października, 2023 @ 5:00 pm